Hemşire Terliği Nedir? Hemşire Terliği Özellikleri Nelerdir?

Hemşire Terliği Nedir? Hemşire Terliği Özellikleri Nelerdir?

Hemşire Terliği

Hemşireler gün içerisinde birçok hasta ile ilgilenmektedir ve hemşire terliği ile mesailerinin büyük bir kısmı doktorlara destek olmakla geçmektedir.

Hemşire terliği hastane ortamında kullanılır. Rahatlığın ve hijyenin ileri seviyede olması gerektiğinden dolayı tüm giyim tercihlerini bu yönde tercih etmek zorundadır.

Bu tür ihtiyaçlar için en kesin çözüm olarak görülen Sabo terlik neredeyse tüm hastane ve sağlık kuruluşlarında kullanılmaktadır.

Birçok rahatsızlıktan dolayı doktor tavsiyesi olarak bildirilen ve çoğu doktor tarafından reçetelere dahi yazılan üründür.

Sabo terlik günümüzde neredeyse bütün eczane ve sağlık ürünü satan şubelerin yanı sıra Sabo terliğin kendi satın şubelerinde de başta Türkiye olmak üzere Körfez ülkelerinin bir çoğunda hizmet vermeye ve şubelerini barındırmaya devam etmektedir.

Bayanlar anatomi olarak topukları parmaklarından yaklaşık olarak 3 cm yüksekte olmalıdır.

Bayanlara özel olarak tasarlanan Sabo terlik ürünleri de bunu dikkate alır ve bayanların rahat etmesini amaçlar.

Tüm hastane koşullarına uyum sağlayan Sabo bayan terliği alt malzemesi sayesinde fayans da ve ıslak zeminde kesinlikle kaymaz.

Bayanlar genel olarak kıyafetlerine özen gösterir ve şıklık önceliktir.

Bir çok desen renk ve farklı modeller olmasına rağmen Sabo Terlik her geçen gün yeni modellerini piyasaya sunmaktadır.

Düzenli olarak AR-GE çalışmaları yapan Sabo terlik kullanıcıların tercihlerine, ihtiyaçlarına ve rahatsızlıklarına göre ürünler üretmektedir.

Ameliyat sırasında genel olarak stres nedeniyle vücudunda terleme olan bir çok hemşire Sabo terliklerini kullanır.

Terlemeyi önleyen üst kısımdaki havalandırma delikleri ve tabanında ki malzemeler sayesin de rahatlamışlardır.

Yaklaşık olarak 50 yıldır üretimi ülkemizde gerçekleşen Sabo terlikleri ilk üretim dönemlerinden beri Hemşireler başta olmak üzere tüm sağlık personeli tarafından vazgeçilmez bir tercih olarak görülür.

İlk üretildiği dönemde sadece düz birkaç renk olarak piyasaya sunulan Sabo terlik günümüz de bir çok desen ve model olarak hemşirelerin beğenisine sunulmuştur.

Yüksek mesai temposunda hem ayakları ağrıtmaması hem de koku yapmaması bayanların bu ürünleri tercih etmesin de ki en büyük sebeplerden biridir.

Herkese sağlıklı mutlu huzurlu günler dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , 1.433

Yorum yaz

Translate »