Sabo Terlik Nedir? Sabo Terlik Özellikleri Nelerdir?

Sabo Terlik Nedir? Sabo Terlik Özellikleri Nelerdir?

Sabo Terlik Nedir?

Sabo Terlik Nedir? yaklaşık olarak 50 senedir Türkiye’de satılan ortopedik bir terlik türüdür.

Sabo Terlik İlk çıktığı dönemlerde yüksek topuklu ve üst kısmı hava alması için sabo terlik delikli olan modelleri mevcuttu.

O dönemlerde normal kullanıcılar bu üründen çok haberdar olmadığı için genel olarak sadece sağlık personeli, doktorlar ve hemşireler kullanmaktaydı.

Günümüzde Sabo Terlik

Ancak günümüzde ayak rahatsızlığı çeken ve ayakta çalışan bir çok kişi için tercih edilmektedir.

Ortopedik alt yapısı mevcut rahatsızlıkların bastırılmasında ve ayak tabanında oluşabilecek ağrıların önüne geçme de en kesin çözüm olarak görülmektedir.

İnsan anatomisinde topuk kısmındaki sinirler insan vücudunun tamamına erişebildiği için bu bölgedeki ağrılar tam olarak insan vücudunun tamamını etkileyebilmektedir.

Başta sağlık çalışanları, doktorlar ve hemşireler olmak üzere bir çok kişinin mesai saatleri içerisinde genel olarak koşturmaca yada uzun süre ayakta bekleme durumu söz konusudur.

Bu gibi çalışma ortamlarında bir çok insan ayak ve topuk ağrıları çekmeye başlar. Bu ağrılar gün içerisindeki psikolojiden, düzenli ve verimli çalışmaya kadar insanın bir çok fonksiyonunu etkiler.

Bu gibi sorunların önüne geçmek için piyasaya sunulan Sabo terlik ilk çıktığı dönemden günümüze kadar bu alandaki en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

İlk üretim dönemlerin de sadece bir kaç renk ve sade modeller olmasından günümüzdeki bir çok model, renk, desen ve anatomiye göre olan seçenekler ile sağlık personeli hedef kitlesine normal kullanıcı hedef kitlesini de eklemiştir.

Bir çok ayak sağlık sorunu çeken kişide Sabo terlik tercih etmeye başlamıştır.

Bayan Sabo terlik Türkiye ve dış ülkelerdeki bayiliklerinde satışta olmasının yanında son dönemde internet üzerinden olan satışlarına ağırlık vermektedir.

Kullanıcılarının modelleri görmesi ve gönül rahatlığıyla daha rahat ve hızlı bir şekilde satın almasını hedefler.

Sabo terlik her geçen gün yeni teknolojileri ve yenilikleri ürünlerine yansıtarak daha ileriyi hedeflediğini göstermektedir.

Her geçen gün çıkan yeni çalışma ortamları ve sağlık sorunlarına karşı çözüm üretmeyi hedefleyen Sabo terlik temizlik personellerini de düşünerek ıslak zeminde dahi kaymayan alt taban kullanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: 746

Yorum yaz

Translate »